Незважаючи на усі складнощі, які нині переживає Україна, ми намагаємося допомогти молоді обрати правильний професійний шлях і здобути якісну освіту й досягнути власного полюсу росту.

Саме тому профорієнтаційна команда ЛНТУ продовжує знайомитися зі школярами і цього разу ми відвідали Нововолинський ліцей №2.

профорієнтація

Так, відбувся чудовий продуктивний початок нового тижня: зі школярами знайомилися представники кафедри маркетингу Олег Ковальчук та Ірина Лорві разом з відповідальним секретарем приймальної комісії Іриною Бандурою.

Зустріч відбулася в онлайн форматі, під час якої представники ЛНТУ показали здобутки університету, розповіли про переваги навчання в ЛНТУ та спектр освітніх програм, запросили молодь стати частиною великої політехівської родини.

профорієнтація

Крім того, учням розповіли про дружну команду ЛНТУ та поділилися планами подальшого спільного розвитку.

«Завдяки таким зустрічам цьогорічна вступна кампанія має усі шанси пройти успішно, незважаючи на усі складнощі. Ми радо запрошуємо стати частиною нашої команди і досягати успіху разом», - наголошують організатори зустрічі.