У ЛНТУ відбулося засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, під час якого молоді вчені університету переобрали голову товариства, його заступника й оновили склад членів.

q

Варто зазначити, що від початку заснування Наукового товариства молодих вчених Луцького НТУ активно розвивав та популяризував наукову діяльність університету її попередній очільник Ярослав Пастернак.

Так, одноголосним рішенням головою Наукового товариства ЛНТУ було обрано доцента кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Миколу Поліщука. Також, одноголосно було затверджено заступником голови Товариства кандидатуру доцента кафедри електроніки та телекомунікації Анатолія Ткачука.

q

Крім того, новий склад ради обговорив перспективи та плани діяльності Товариства, а також було запропоновано кандидатури на керівників наукових секцій.

qq

Олена Третяк, відділ іміджу та промоції