Координатор програми Fulbright Visiting Scholar Program Вероніка Алексанич провела для викладачів ЛНТУ онлайн-презентацію щорічного конкурсу Fulbright Visiting Scholar Program.

МіжнароднаМіжнародна

Під час зустрічі координатор програми розповіла про:

• можливості, які надає Програма;
  • умови участі у конкурсі на отримання фулбрайтівської стипендії;
  • вимоги до оформлення конкурсного пакету документів.

Також пані Вероніка розповіла про здобутки програми, а сааме: за час існування Програми в Україні — з 1992 року — більше 1100 українців навчались, стажувались, проводили дослідження в США; своєю чергою, понад 750 американців викладали в українських закладах вищої освіти й займалися науковою працею.

МіжнароднаМіжнародна

Корисним та важливим є існування Українського Фулбрайтівського Кола—  група однодумців, які об’єдналися задля розвитку в українському науковому та освітянському середовищі ідеалів академічної свободи, чесності, солідарності, відповідальності, а також заради поширення сучасних дослідницько-викладацьких практик, опанованих членами організації під час закордонних стажувань в університетах США та інших країнах світу.

Акцентувала увагу пані Вероніка на щорічних конкурсах програми Fulbright, умовах участі та їхніх дедлайнах:

• Fulbright Graduate Student Exchange Program – 16 травня;
  • Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA) Program - 30 червня;
  • Fulbright Visiting Scholar Program - 15 жовтня;
  • Fulbright Research and Development Program - 1 листопада.
МіжнароднаМіжнародна

Під час презентації всі присутні також мали змогу побачити досвід участі у програмах викладачів з України.

Пані Вероніка також дала низку корисних порад майбутнім аплікантам, щоб їхня заявка мала успіх.

Матеріали презентації

Детально про Програму: https://fulbright.org.ua.