25 квітня 2024 року кафедрою економіки і підприємництва Харківського національного автомобільно-дорожнього університету був проведений ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства».

Економіка

В рамках конкурсу було розглянуто 138 дипломних робіт (у т.ч. 44 дипломних роботи бакалаврів і 94 дипломних роботи магістрів) із 34 закладів вищої освіти (https://fmab.khadi.kharkov.ua/naukova-robota/vseukrajinskii-konkurs-diplomnikh-robit-zi-specializaciji-ekonomika-pidprijemstva/)

За підсумками оцінювання конкурсною комісією були відзначені кваліфікаційні роботи бакалавра і магістра здобувачів кафедри економіки Луцького національного технічного університету:

Диплом І ступеня – Причепа Тетяна – переможець конкурсу за ступенем вищої освіти «бакалавр»;

Диплом ІІІ ступеня – Книш Володимир – переможець конкурсу за ступенем вищої освіти «магістр»;

Грамота – Лаба Андрій – за доцільне застосування сучасних методів дослідження за ступенем вищої освіти «бакалавр»;

Грамота – Мазурик Владислав – за ґрунтовне теоретичне дослідження за ступенем вищої освіти «бакалавр»;

Грамота – Книш Ольга – за вагому практичну значимість роботи за ступенем вищої освіти «магістр»;

Грамота – Боярчук Катерина – за застосування економіко-математичних методів за ступенем вищої освіти «магістр».

Подяками за підготовку здобувачів також були нагороджені наукові керівники кваліфікаційних робіт: проф. Шубалий О.М., доц. Гордійчук А.І., доц. Шубала І.В., доц. Дзямулич М.І.

Дякуємо організаторам конкурсу за високі відзнаки наших здобувачів!

Вітаємо переможців та їх наукових керівників, бажаємо їм наснаги до подальших звершень!

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий