25 квітня у Луцькому національному технічному університеті відбулося офіційне закриття триденного практичного семінару з питань фінансових розслідувань та криптовалютних злочинів. Захід проведено Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України (КМЄС в Україні) для представників Бюро економічної безпеки України (БЕБ), Національної поліції України (НПУ), Державного бюро розслідувань (ДБР), Служби безпеки України (СБУ), Державної служби фінансового моніторингу України (ДСФМУ), Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) та Офісу Генерального прокурора (ОГП). Участь в семінарі також взяли представники  кафедри фінансів, банківської справи та страхування, кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки, кафедри підприємництва, торгівлі та логістики.

фотофотофотофотофотофотофото

Протягом трьох днів учасники мали змогу детально ознайомитись з системою ORBIS, обговорити практичні кейси в роботі АРМА, БЕБ, ДСФМУ, НПУ, а також ознайомитись з особливостями роботи Служби боротьби з кіберзлочинністю Румунії, Фінансової адміністрації Словаччини. Останній день семінару був присвячений розгляду питань щодо фінансових злочинів та розслідувань у сфері криптовалют та OSINTПо завершенню практичної сесії та усіх обговорень, організатори заходу вручили учасникам сертифікати, подякували за конструктивну співпрацю та побажали успіхів у реалізації нових проектів.

Колектив ЛНТУ щиро дякує організаторам та КМЄС в Україні за вибір нашого ЗВО, адже такі масштабні заходи відкривають перед Луцьким національним технічним університетом широкий спектр перспектив та можливостей!