В Луцькому національному технічному університеті студенти кафедри міжнародних економічних відносин взяли участь у масштабному просвітницькому онлайн-заході, який відбувся з нагоди Дня Європи від Освітнього центру Верховної Ради України.

онлайн-захід

Захід був скерований на висвітлення передумов створення та структури Європейського Союзу – міжнародної організації, яка стоїть пліч-о-пліч з Україною у нашій боротьбі за свободу та незалежність.

З вітальними словами виступили заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк та перший заступник голови Верховної Ради України Олександр КорнієнкоЛекторка Наталя Немелівська приділила значну увагу особливостям створення та діяльності ЄС.

Підтримка ЄС України всебічна: політична, військова, фінансова та економічна. Військова складова сьогодні становить близько 28 млрд.євро. ЄС вперше надає летальне обладнання для третьої країни. Євроінтеграційний шлях для України – це один з основних пріоритетів нашої країни.

онлайн-західонлайн-захід