Майбутні економісти Луцького НТУ відвідали Національний Банк України

Унікальну екскурсію здійснили студенти другого курсу спеціальності «Економіка» Луцького НТУ. Під керівництвом доцента Миколи Дзямулича вони відвідали Музей грошей Національного Банку України у Києві. Зауважимо, що потрапити до цього закладу досить непросто і його відвідання є значущою подією для тих, хто хоче дізнатися більше про гроші та діяльність головної фінустанови країни.

Молоді економісти змогли побачити головний операційний зал НБУ та поспостерігати за діяльністю працівників банку по роботі з обслуговування комерційних банків та специфічним операціям взаємовідносин з МВФ.

В самому ж Музеї грошей на студентів очікувала унікальна підбірка грошових знаків різних епох та країн. Особливо привабливими буди перші гроші нашої країни – златник князя Володимира та срібляники Ярослава Мудрого і Святополка Окаянного, із зображенням тризуба у якості символу влади. Крім того, музей порадував чарівними середньовічними талерами, першими українськими паперовими грошима періоду визвольних змагань 1917-21 рр., а також унікальною колекцією зразків сучасних іноземних банкнот різних країн світу.

Закінчився пізнавальний захід лекцією «Cashless & Fintech» про безготівкові розрахунки та сучасні фінансові технології від працівників НБУ.

Микола Дзямулич, кафедра економіки