Вчена рада ЛНТУ розглянула питання щодо визнання здобутого в іноземному навчальному закладі наукового ступеня доктора філософії Інгою Самоненко.

Вчена радавчена рада

Науковиця здобула ступінь доктора філософії в університеті у Сіднеї (Австралія) і віднині стане частиною команди ЛНТУ на посаді доцента кафедри прикладної математики і механіки.

Представила науковицю професор, завідувач кафедри прикладної математики та механіки Олена Мікуліч, відзначивши науковий потенціал та досвід міжнародної співпраці, що стане вагомим доповненням для роботи кафедри у нашому університеті.

вчена радавчена радавчена радавчена радавчена рада

Своєю чергою, Інга Самоненко навела біографічну довідку, розповіла про професійний шлях та становлення у науковій справі, а також подякувала за можливість працювати у динамічному й інноваційному осередку – ЛНТУ.

Відтак, члени вченої ради підтримали науковицю та проголосували «ЗА».