Перейти до основного вмісту

У Луцькому національному технічному університеті відбулося засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених.

Це крайня зустріч Товариства у 2021 році, тож його члени обговорили результати діяльності та окреслили перспективи на наступні 12 місяців.

Серед усього, голова Товариства Микола Поліщук привітав тих науковців, які цьогоріч здобули вагомі досягнення. Зокрема, кандидат технічних наук, старший викладач кафедри автомобілів і транспортних технологій ЛНТУ Павло Мазилюк здобув третє місце у конкурсі проектів з транспортного моделювання. Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри архітектури і дизайну Роксолана Дудка стала лауреатом конкурсу «Молодий вчений року», а доктор технічних наук, доцент кафедри технологій легкої промисловості ЛНТУ Тетяна Головенко отримала стипендію Волинської обласної ради.

Крім того, молоді вчені активно беруть участь в організації та проведенні мотиваційних зустрічей «Досвід успішних науковців ЛНТУ», а також популяризують науку серед молоді у серії інтерв’ю.

Водночас, засідання відзначилося приємною місією – виборами Голови природничої секції Наукового товариства. За одноголосної підтримки, посаду здобула Ольга Іванців – студентка магістратури спеціальності «Екологія» та стипендіатка Президента України.

Із вітальним словом до представників Товариства звернувся проректор з НПР та досліджень Олег Заболотний. Він подякував молодим науковцям за плідну діяльність та новітні підходи до справи й побажав натхнення та подальшої активності у роботі команди.

Своєрідним подарунком до новорічних свят для членів наукового товариства стала участь у тематичному тренінгу «Розвиток креативності як необхідної навички майбутнього». Його провела запрошена гостя – керівниця секції Волинської обласної МАН, заступник голови Регіональної ради молодих вчених при управлінні освіти Волинської ОДА Ірина Клімук.

молоді вчені

Лекторка розповіла про те, що таке креативність і як розвивати креативне мислення. А щоб краще зрозуміти, про що йде мова, дівчина запропонувала випробувати методи для розвитку креативності у командній грі. Команди виконували різноманітні творчі завдання, у яких добре повеселилися і «прокачали» свій мозок.

Основне у креативності, каже Ірина Клімук, проявляти своє «Я» та формувати творчий колектив, якому довіряєш.

Дякуємо команді Наукового товариства ЛНТУ за злагоджену і продуктивну діяльність. Чекаємо нових яскравих заходів та результативних проектів!

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції