Алея павловній: в ЛНТУ зявилася нова локація для «зеленого» відпочинку

Новою алеєю поповнилася зелена територія ЛНТУ. Нині маємо де ще провести дозвілля, подихати свіжим повітрям і помилуватися зеленим скарбом планети – на «Алеї павловній».

Два десятки нових дерев висадили сьогодні, 25 вересня, на території Луцького НТУ. Одразу обидві локації зайняли нові мешканці нашого університету. Доєдналися до озеленення адміністрація ЗВО, викладачі та студенти факультету аграрних технологій та екології, а також усі бажаючі зробити добру справу.

Ініціаторами створення нової алеї в ЛНТУ стали учні та керівництво Волинського обласного еколого-натуралістичного центру, тож, захід відбувся у рамках плідної співпраці між ЛНТУ та позашкільним закладом.

Важливо зазначити, що юні натуралісти власноруч вирощували деревця саме квітучого сорту, аби нині висадити їх на просторій вільній території.

«Нехай це буде та перша алея, яку ми закладаємо з вами і нехай вона виросте і забуяє, на території рідного університету, прекрасною оазою для насолоди, відпочинку, практики і дослідництва», - наголосила директор Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентина Остапчук.

Подякував за можливість співпрацювати та прикрасити територію ЛНТУ новою квітучою алеєю декан факультету аграрних технологій та екології Руслан Кірчук. Натомість, завідувач кафедри екології та агрономії Василь Іванців відзначив надзвичайну користь павловній, адже це дерево енергетичне, невибагливе до кліматичних умов та догляду і водночас, дуже привабливе гармонійне у ландшафтному дизайні.

Ілона Карпюк, Марія Бандура – відділ іміджу та промоції