Перший проректор Надія Ковальчук задекларувала співпрацю між Луцьким національним технічним університетом та двома закладами освіти Німеччини: Вищою технічною школою Східна Вестфалія-Ліппе та Технічним університетом Фрайберзька гірнича академія.

ЛНТУ уклав меморандум про співпрацю з цими німецькими вишами, що передбачає спільну діяльність у галузі наукових досліджень та стажувань, обмін представниками закладів вищої освіти, а також підготовку та проведення спільних семінарів, засідань та конференцій.

партнерство

Партнерство між ЛНТУ та Вищою технічною школою Східна Вестфалія-Ліппе триває вже близько 30 років. Сьогодні було актуалізовано правову базу цієї співпраці.

За період партнерства 27 студентів ЛНТУ отримали стипендії для навчання протягом семестру в німецькому університеті. Крім того, понад 60 студентів економічних та технічних спеціальностей пройшли практику на провідних промислових підприємствах, банках та установах округу Детмольд.

Таке партнерство надає студентам унікальні можливості для отримання міжнародного досвіду та підвищення їхньої кваліфікації, що сприяє розвитку їхніх професійних навичок та кар'єрного зростання.

Фрайберзька гірнича академія - провідний технічний університет Німеччини, реалізує міжнародний освітній проект “SUUUpoRT” за підтримки фонду «Innovation in der Hochschullehre».

Команда ЛНТУ, до складу якої входять професор Ольга Гулай, доценти Ірина Мороз та Василина Шемет, у березні 2024 року пройшла стажування у Фрайберзькій академії. Вони створили курс General Chemistry, доступний на платформі OPAL: General Chemistry.

Меморандум про співпрацю передбачає створення студії для цифрового освітнього контенту на базі STEM Lab.  З наступного навчального року студенти ЛНТУ зможуть безкоштовно долучитися до нових дистанційних курсів з економіки, технологій та комп'ютерних наук. Перелік курсів доступний тут: Курси.

Сильне партнерство - запорука розвитку. Сподіваємось на плідну співпрацю!