На кафедрі будівництва та цивільної інженерії уже доброю традицією стало відвідування, напередодні новорічних свят, вихованців Рожищенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Багато дітей вже добрі знайомі для нас.

благодійність

22 грудня студенти-будівельники та викладачі кафедри БЦІ Олег ВерешкоОксана Дзюбинська та Юлія Мельник, на чолі із деканом Олександром Андрійчуком відвідали цей навчальний заклад із новорічними вітаннями та дитячими подарунками.

Наші студенти були неймовірно здивовані силою дітей, тим, наскільки вони позитивні та щирі в своїх емоціях, як вони, не дивлячись ні на що, не здаються, а живуть заради життя.

Велика подяка усім викладачам кафедри БЦІ, хто долучився до організації поїздки та за можливість подарувати дітям позитивні емоції, а також нагадати про те, що потрібно цінувати життя і щоразу згадувати для чого ти на цьому світі!

Ст. викладач БЦІ Олег Верешко

Студент групи БЦІс-11 Анастасія Смокович