Будівництво та цивільна інженерія: захистили роботи 4-ри магістри-іноземці

25 січня відбувся захист атестаційних магістерських робіт спеціалізації «Автомобільні дороги та аеродроми» на кафедрі будівництва та цивільної інженерії.

На захисті магістерських всього було представлено 7 робіт. Всі роботи окреслили основні аспекти професійного та наукового спрямування.

Хвилювалися всі: як студенти-магістри, так і викладачі, адже цьогоріч ми вперше випускали і 4-х магістрів-іноземців. Найбільше хвилювань викликало те, чи не завадить мовний барєр магістрам-іноземцям донести до екзаменаційної комісії свої напрацювання. Все пройшло добре. Все у нас вийшло!

Висока оцінка робіт головою і членами ДЕК надає нам оптимізму у подальшій  роботі. Це означає, що ми на правильному шляху.

З вітальним словом до магістрів-випускників звернувся голова ДЕК д.т.н., професор Володимир Мирославович Трач, завідувач кафедри мостів і тунелів, опору матеріалів і будівельної механіки НУВГП та декан ФБД Олександр Георгійович Бондарський. Вони бажали всім здоров’я, щасливої долі, успішного працевлаштування і кар’єрного росту.

Наші студенти-випускники спеціалізації "Автомобільні дороги та аеродроми" є затребуваними сьогодні на ринку праці. Вже цього року працевлаштували двох у Волинську обласну держадміністрацію (потреба складає ще 8), пропозиції у працевлаштуванні надійшли також від ДП «Укрдіпродор», МП «Шлях» та інших.

Окремо хочемо висловити слова подяки працівникам міжнародного відділу, які доклали чимало зусиль для того, аби студенти з Лівії обрали саме наш виш і спеціалізацію "Автомобільні дороги і аеродроми". Тепер про нас будуть знати і в далекій Лівії.

Всі викладачі кафедри БЦІ також приєднуються до привітань магістрів. У добру путь наші випускники!

Людмила Талах, доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії