Доцент кафедри БЦІ став доктором будівництва АБУ та дійсним членом Академії

Доцент  кафедри будівництва та цивільної інженерії Луцького НТУ Кислюк Дмитро Ярославович успішно захистив роботу на здобуття вченого звання «Доктор будівництва АБУ» при Академії будівництва України. Захист відбувся  30 січня 2020 р. у Київському національному університеті будівництва та архітектури на тему:  «Аналіз роботи залізобетонних арок та міцність позацентрово-стиснутих залізобетонних перерізів при повторних навантаженнях».

Робота була заслухана членами кваліфікаційної ради із присудження вченого звання «Доктор будівництва АБУ», серед яких відомі науковці та будівельники України. Офіційними опонентами виступили: кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій Київського національного університету будівництва i архітектури Журавський Олександр Дмитрович  та кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, завідувач лабораторію «Висотного і експериментального будівництва» ДП «Науково-дослідного інституту будівельного виробництва» Максименко Валерій Петрович.

В результаті наукових досліджень одержані нові експериментальні дані про роботу двошарнірних залізобетонних арок, які дали можливість виявити особливості напружено-деформованого стану нормальних перерізів при одноразових та повторних малоциклових навантаженнях. Запропонована методика визначення напружено-деформованого стану залізобетонних конструкцій, яка стосується розрахунку позацентрово стиснутих елементів при одноразових та повторних малоциклових навантаженнях.

Доповідь наукової роботи викликала жваву дискусію серед присутніх і була визнана актуальною. Члени кваліфікаційної ради прийняли позитивне рішення щодо присудження Кислюку Дмитру вченого звання «Доктор будівництва АБУ».

На завершення засідання кваліфікаційної ради, керівник відділення «Індустріального будівництва» Академії будівництва України Савенко Володимир Іванович повідомив про переведення Кислюка Д.Я. з члена-кореспондента в дійсні члени АБУ. Зважаючи на плідну, результативну роботу в Академії будівництва України, будівельній освіті та науці Дмитру Ярославовичу було вручено диплом та посвідчення дійсного члена академії будівництва України по відділенню «Індустріальне будівництво».

5 березня 2020 року Президія Академії будівництва України затвердила присудження вченого звання «Доктор будівництва АБУ» Кислюку Дмитру Ярославовичу за роботу «Аналіз роботи залізобетонних арок та міцність позацентрово-стиснутих залізобетонних перерізів при повторних навантаженнях».

Пишаємось нашим колегою і бажаємо нових творчих здобутків у науці!

Кафедра будівництва та цивільної інженерії