Кафедра БЦІ провела планове засідання у дистанційному режимі

«Карантин карантином, а кафедра будівництва та цивільної інженерії працює», - запевняють викладачі та науковці кафедри. У рамках карантину засідання доводиться проводити дистанційно, адже у колективі назбиралося чимало тем для обговорення, тож зустріч здійснили на платформі Microsoft Teams.

Найважливіше, що неодмінно слід виконати – розпорядження про організацію освітнього процесу на період продовження карантину і забезпечити його якість. Кожен викладач турбується про якість навчального процесу, консультує своїх студентів і вдень і вночі.

«Регулярно  перевіряємо задачі з практичних завдань, переглядаємо частини курсових проектів і по ходу даємо «цінні поради», а ще ж робота з дипломниками… Одне непокоїть: як то ми організуємо дистанційний захист випускних кваліфікаційних робіт бакалавра, якщо карантин, не дай Боже, затягнеться???», - розповідає завідувач кафедри Ольга Ужегова.

Участь у засіданні взяв декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Олександр Георгійович Бондарський.  Він дав настанови, поцікавився станом здоровя кожного із працівників та справами у родинах, обговорив складнощі та переваги дистанційного навчання і поділився своїм досвідом.

«Декан нагадав, що на наступному тижні – модуль для бакалаврів випускного курсу, а там і сесія після Великодня. Все, часу зайвого немає! Але і паніки немає … Студенти навчаються, викладачі теж вчаться і працюють і… кожен мріє, щоб швидше скінчився карантин, аби повернутися до нормального життя і нормальної роботи», - резюмує завідувач.

Ольга Ужегова,

завідувач кафедри будівництва та цивільної інженерії

Інформаційний відділ Луцького  НТУ