Керівники ЛНТУ та обласної фітосанітарної лабораторії уклали договір про співпрацю

У стінах Луцького НТУ відбулася чергова зустріч ректора ЗВО Ірини Вахович із партнерами. Постійно відкриваючи нові горизонти співпраці, в ЛНТУ відбувається налаштування партнерських відносин із провідними підприємствами та установами регіону. Сьогодні робоча зустріч завершилася приємною місією - підписанням договору про співпрацю із директором ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» Євгенією Лихач.

Зокрема, документ про взаємодію передбачає посилення процесу інтеграції між наукою, освітою та виробництвом задля забезпечення роботою молодих спеціалістів. Крім того, договір покликаний взаємовигідно поєднувати науковий потенціал із практичним досвідом роботи.

Так, Ірина Вахович та Євгенія Лихач домовилися про проведення спільних заходів та співробітництво у наукових проектах і програмах, обмін досвідом та використання сучасних технологій, організацію практики та забезпечення кваліфікованими кадрами із числа випускників університету.

На зустрічі були також присутні заступник директора ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» Анна Суворова, завідувач кафедри екології та агрономії Василь Іванців та доцент кафедри Ігор Мерленко. Учасники обговорили можливості співпраці, реалізацію спільних проектів та перспективи нових напрацювань. Після підписання договору, керівництво ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» провели ознайомчу лекцію для студентів - майбутніх екологів та агрономів, розповівши про діяльність і можливості лабораторії.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції ЛНТУ