Конкурс від PINOSKLO
для студентів-будівельників

На факультеті будівництва та дизайну Луцького НТУ постійно дбають про високопрофесійну підготовку майбутніх фахівців будівництва. Щоб дати студенту знання сучасних матеріалів і технологій, проводяться екскурсії, наукові конференції, практичні семінари, круглі столи, майстер-класи за участю провідних фірм виробників матеріалів.

Нещодавно до студентів та викладачів факультету завітали фахівці НВП «Технологія», щоє виробником унікального утеплюючого матеріалу – піноскла. Цей завод єдиний виробник піноскла в Україні і один з чотирьох в усій Європі. Піноскло – абсолютно екологічний, негорючий, довговічний, біологічно стійкий, кислотостійкий, простий в обробці, вогнетривкий, водо- та паронепроникний утеплювач, який, завдяки своїм властивостям та якості, конкурує з іншими утеплювачами як на ринку України, так і на ринках інших країн, зокрема країн Європейського Союзу. Цей утеплювач визнаний багатьма експертами кращим серед теплоізоляційних матеріалів: уже давно він здобув популярність у Сполучених Штатах, згодом у країнах Західної та Східної Європи, а зараз стає все більш популярним на українському ринку.

Піноскло – універсальний утеплювач, може вирішити будь-яку проблему теплоізоляції – від утеплення будинку до теплоізоляції труб, підходить для  кожної будівлі, конструкції, споруди; використовується як в житлово-комунальних комплексах, так і в промислових. Ним можна утеплити зовнішні та внутрішні стіни, цоколь, фундамент, підземні конструкції, вимощення навколо будинку, пласку покрівлю, скатний дах, перекриття, матеріал ідеально підходить для утеплення висотних будівель різного призначення. Продукція випускається у вигляді блоків (у т.ч. з бітумним покриттям і штукатуркою), фасонних виробів (шкаралуп із піноскла), крихти.

Підприємство НВП «Технологія» оголосило конкурс серед студентів будівельних спеціальностей, де вирішуватимуться задачі утеплення існуючих будівель.Конкурс буде проходити в два етапи – відбірковий та кваліфікаційний, впродовж яких учасники будуть мати справу з реальними об’єктами. Оцінювати роботи та обирати переможців будуть співробітники підприємств з теплового аудиту будівель та технічні працівники НВП «Технологія». В якості призу, переможці отримають сертифікат та грошову винагороду. Але, що є головним – всі, без виключення, учасники отримають досвід проектування утеплення будинків та вирішення супутніх цьому задач, що безперечно допоможе їм при майбутньому виконанні дипломного проекту або магістерської роботи, а також будуть знати про вітчизняний високоякісний утеплювач – піноскло.

Олександр Бондарський,
декан факультету будівництва та дизайну

Сергій Ужегов,
асистент кафедри промислового та цивільного будівництва

Фото:

1 – декан факультету Олександр Бондарський відкриває навчально-практичний семінар;

2 – інженер НВП "Технологія" Дмитро Башинський розповідає про унікальні властивості піноскла;

3 – комерційний директор НВП "Технологія"АльбінаНіконенковідповідає на запитання;

4 – оголошення про конкурс;

5 – інформація на сайті НВП "Технологія" про зустріч зі студентами у Луцькому НТУ.