Луцький НТУ презентував свої можливості на ярмарку нерухомості

31 березня – 1 квітня у Палаці культури міста Луцька відбувся ярмарок нерухомості. На виставці присутні могли побачити низку пропозицій нового житла та всього, що потрібно для його комфортного облаштування. Впродовж двох днів діяли розіграші призів, фуршет, ексклюзивні тренінги та презентації. На заході були і представники кафедр «Будівництво та цивільна інженерія» та «Дизайн» Луцького національного технічного університету.

Організатор ярмарку, власниця креативного агентства «Шармоль» Анастасія Дуда пояснила, звідки виникла ідея проведення дійства: «Пропозицій у цій сфері є дуже багато на ринку. Однак молоді люди не знають, де і як правильно придбати житло, якому забудовнику надати перевагу. Тож, на сьогоднішній день ця тема актуальна. Також ми хочемо показати можливості і пропозиції Луцького НТУ у цій сфері».

Завідувач кафедри «Будівництво та цивільна інженерія» Ольга Ужегова розповіла про можливості і здобутки вишу у цій сфері: «Сьогодні ми розповіли про кафедру, потенціал викладацького складу та здобутки студентів, адже саме ми готуємо майбутніх будівельників. Також у навчальному закладі функціонує науково-дослідна будівельна лабораторія, якою завідує Василь Жежерун. Лабораторія надає послуги фізичним та юридичним особам по визначенню фізико-механічних властивостей будівельних матеріалів, з 2014 року розвернута робота по обстеженню будівель і споруд у Волинській та сусідніх областях. Так, студент, який проходив практик, а наразі там працює, розповів, як відбуваються усі процеси. Крім того, доцент кафедри «Будівництво та цивільна інженерія» Орест Пахолюк презентував секрети проведення енергоаудиту, пояснив як зробити об’єкти нерухомості енергоефективними».

«Першою чергою зауважу, навчання наших студентів відбувається не лише в стінах вишу. Вони отримують знання і практично, відвідуючи українські та міжнародні будівельні виставки. Також заняття проходять на будівельних майданчиках та підприємствах Луцька. Що стосується міжнародних зв’язків університету, відповідно і нашої кафедри, ми співпрацюємо з вишами Польщі, Англії, Португалії тощо. В основному це семестрове навчання студентів закордоном, наприклад у Люблінській та Краківських політехніках. Також здобувачі освіти проходять практику у Німеччині, Польщі. А найголовніше – вони мають можливість отримати подвійний диплом (українського та європейського зразка), навчаючись у Луцькому НТУ і закордоном», - додала доцент кафедри «Будівництво та цивільна інженерія» Ірина Задорожнікова.

Своєю чергою, викладач кафедри «Дизайн», заступник декана факультету будівництва та дизайну Ольга Приступа розповіла з чим прийшла на ярмарок : «Сьогодні ми презентуємо нашу кафедру та спеціалізації. З візуального матеріалу – демонструємо розроблений нами дизайн інтер’єрів різного функціонального призначення: житлового, громадського, офісного та спортивних приміщень. Крім того, тут знаходяться наші студенти, які наразі працюють у різних дизайнстудіях. Вони показуватимуть 3D-візуалізацію робіт з інтер’єрами: підбір фактур, текстур, меблів, освітлення тощо».

Опісля проректор вишу з науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук зауважив, що багато фірм, присутніх на ярмарку, очолюють саме випускники Луцького НТУ: «Відбувся чудовий захід, який охопив діяльність різних компаній у будівельній сфері. Приємно, що поряд з практиками були присутні і представники Луцького НТУ, які презентували розробки наших науковців та студентів. Зауважу, сьогодні стоїть гостра потреба у фахівцях цієї сфери. Захід дуже актуальний та перспективний. Можна було як показати свої напрацювання, так і перейняти досвід колег. Серед присутніх представників будівельних фірм зустрів багатьох наших випускників».

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/909906129163438/photos/?tab=album&album_id=9581...