Майбутні економісти ознайомилися з особливостями управління персоналом на КРОМБЕРГ  ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА

26 вересня студенти 1-4 курсів спеціальності 051 «Економіка» факультету бізнесу Луцького НТУ разом з кураторами з навчально-пізнавальною метою, в рамках реалізації  практичної складової навчальних дисциплін за блоком професійних компетентностей «Управління персоналом та економіка праці», відвідали провідне промислове підприємство нашого регіону – ТОВ «КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА ЛУ».

Це досить потужне підприємство має світову мережу філіалів в різних куточках світу  і є основним постачальником кабелів та різних з’єднувачів до таких автомобілів, як BMW, VW, Mercedes та інші. «Ми всі тут збираємо єдиний пазл і є єдиним цілим ...» - зазначила технолог підприємства.

Хочеться відзначити, що багато уваги на підприємстві приділяється організації праці та техніці безпеки. Перед екскурсією нас ознайомили з основними правилами з техніки безпеки і провели в зал, де кипіла робота сотень працівників. До речі, в різноманітних технологічних процесах на підприємстві у три зміни задіяно понад 5500 робітників з Волинської та Рівненської областей. Працівники підприємства мають досить солідний «соцпакет», який нас приємно вразив, функціонує власна їдальня-кафе, роботодавець за власний кошт забезпечує доїзд працівників до місця роботи на автобусах, проводяться навчання та тренінги, працівники мають можливість подорожувати за кошти підприємства з навчально-пізнавальною метою в Україні та за кордон.

Враховуючи значну чисельність персоналу, на підприємстві функціонує потужний відділ HR, а також відділ навчання персоналу. Окремо хочеться подякувати працівникам цих відділів, які розповіли про особливості своєї професії та особливості підбору кадрів на підприємстві, що було особливо цікаво майбутнім економістам управлінцям персоналом. Зокрема, всі зрозуміли, що для успішної кар’єри на провідних підприємствах регіону, крім досконалого оволодіння професійними компетентностями, потрібно на високому рівні знати іноземну мову.

Загалом студенти і викладачі-куратори протягом екскурсії отримали багато позитивних вражень, що дозволить посилити практичну складову підготовки фахівців за освітньо-професійною програмою «Економіка».

Слід зазначити, що цей захід та інші навчально-пізнавальні й наукові події, які організовуються на кафедрі економіки протягом поточного навчального року, відбуваються в рамках святкування 25-річчя факультету бізнесу.

Доцент кафедри економіки

Антоніна Гордійчук