Червона доріжка, квіти та флешмоб, - у Луцькому НТУ вручили дипломи випускникам-бакалаврам

1137 випускників-бакалаврів Луцького національного технічного університету отримали омріяні дипломи, 137 з яких – червоні. Урочистості традиційно розпочалися зі спільного виконання Державного Гімну України.

«Вручення дипломів – неповторне свято у житті кожного випускника. Протягом років навчання в університеті ви наполегливо йшли до своєї мети, здобуваючи омріяний фах, будуючи плани на майбутнє, визначаючись із шляхом власної долі. Сьогодні ви є професіоналами своєї справи, цілеспрямовані фахівці, котрі впевнено крокують дорогою успіху і з гордістю несуть звання випускника Луцького НТУ», - зазначили ведучі свята.

Потому із вітальним словом виступив ректор Луцького НТУ Петро Савчук, зазначивши, що у ЗВО  є взаємодія між технічними, гуманітарними та економічними напрямками, а відтак його студенти мають прекрасну можливість бути дотичними до виробничого майданчика, промислових підприємств та провідних бізнес-структур регіону. До сьогодні здобувачі освіти пройшли випробування і довели свою успішність і конкурентність, а отже з гідністю несуть звання випускника.

«Настав довгоочікуваний день для тих, хто має честь сьогодні одягнути мантію, тримати в руках диплом і доводити насамперед собі, своїм батькам та країні, що вони – успішні. Сьогодні справді ваш день, сьогодні – ваше свято. Дуже тішить те, що левова частка випускників – студенти, які не лише з честю пройшли випробування у навчанні та практичній підготовці, але й отримали червоні дипломи. Я хочу вам подякувати за те, що ви були наполегливими, терплячими, рішучими і здобули впевнену перемогу, яку сьогодні святкуєте», - наголосив Петро Савчук.

Крім того, ректор подякував за плідну працю професорсько-викладацькому складу, усім працівникам  Луцького НТУ, партнерам, які завжди долучаються до підготовки молодих фахівців.

Із вітальною адресою виступив директор Волинського обласного центру зайнятості та випускник Луцького НТУ Роман Романюк: «Не так давно я сам стояв на вашому місці і теж було трепетно, була особлива мить, адже це – певний фініш. Але я вам хочу побажати ставити максимальні цілі, адже вам лишився лише один крок – закріпити ваші знання у магістратурі і реалізовувати себе у житті. Знайдіть себе! Я щиро бажаю вам, аби ви себе творили і досягали максимального».

Згодом привітати своїх вихованців випала честь деканам факультетів. Вони подякували молоді за плідну працю, за докладені зусилля у навчанні і побажали щастя, самореалізації, впевненості, натхнення. У промовах наставники наголошували, що студенти – це саме ті люди, з якими найцікавіше спілкуватися, адже вони неочікувані та неординарні, вони мотивують, творять і генерують оригінальні ідеї. Саме завдяки студентам викладачі вдосконалюються і зростають.  Декани називали своїх випускників колегами, адже вони досягнули своєї мети, обрали власний професійний шлях і тепер ними по праву можна пишатися. Дякували очільники факультетів і батькам випускників, які разом із викладачами підтримували та розуміли своїх дітей, результатом чого стали їхні вагомі успіхи та досягнення.

Своєю чергою, випускники аплодували собі за пережиті безсонні ночі, успішні захисти у найсуворіших викладачів, сотні написаних сторінок конспектів та підготовку дипломних робіт. Натомість оплесками й подякували своїм наставникам і натхненникам,  які також нервували та переймалися студентськими  поразками і щиро раділи їхнім успіхам.

Впродовж урочистостей із музичними дарунками для присутніх виступили учасники народного аматорського ансамблю бального танцю «Юність» та соліст оркестру «Brevis» із композицією «Одинокий пастух», виконаній на інструменті най.

Насамкінець, молодь на чолі із ректором Луцького НТУ взяли участь у святковому танцювальному флешмобі та спільно підкинули угору свої академічні шапки.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Фото за посиланням: