ЛНТУ на Науковому пікніку 2023

У суботу, 16 вересня, на центральній площі міста відбувся «Науковий пікнік 2023» - спільний проєкт МАН Волинської області та освітніх закладів, що об’єдналися заради розвитку науки. Так, Луцький національний технічний університет презентував на заході локації та наукові розробки усіх 7-ми факультетів. Кожна із локацій була облаштована науковими цікавинками та інтерактивними розвагами для дітей шкільного віку.

фотофотофото

В офіційному відкритті заходу взяла участь проректор із НПР та досліджень Олена Лютак. Вона наголосила на важливості розвитку науки та залучення дітей до наукових досліджень, адже наука – це майбутнє та рушій прогресу.

фотофото

Загалом, у заході взяла участь чимала кількість школярів. Непідробний інтерес у майбутніх вступників викликали розробки кожного із факультетів, а також спеціальності, які представи ЛНТУ із профорієнтаційною метою.

фотофото

фото

Нагадаємо, «Науковий пікнік» уже традиційно відбувається на всіх території Луцької громади протягом 9-ти років.