Нещодавно в ЛНТУ стартувала робота наукових шкіл в рамках співпраці із Волинською обласною Малою академією наук. Уже другий рік поспіль ініціатива успішно реалізовується на базі нашого університету. Займаючись науковою роботою та позашкільним навчанням, школярі мають чудову нагоду розвинути свої навички, пізнати світ науки та втілити у життя власні проекти, під керівництвом досвідчених науковців.

Підтримують обдаровану молодь та усіляко сприяють ініціативам МАН та ЛНТУ представники Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Для того, аби школярам було комфортно працювати у наукових секціях, партнери уже вдруге передали дарунки для учнів.

Цього разу для зручності навчання, школярі та їхні наукові керівники при ЛНТУ отримали дошку та фліпчарт, а також різноманітну канцелярію, фарби та клей для архітектурної студії.

МАНМАНМАН

Дякуємо нашим друзям і партнерам за підтримку та допомогу у реалізації актуальних ініціатив, спрямованих на розвиток талановитої молоді України.

Нагадаємо, минулоріч на базі ЛНТУ була започаткована робота п’яти наукових студій при обласній Малій академії наук, а це: школа бізнесу, юридична студія, студія архітектури, школа лідера та студія робототехніки для найменших. Впродовж року були проведені 4 наукових пікніки, які відвідали більше 2 тисяч учнів, а також працювали 4 секції обласної МАН та 17 навчальних груп, у яких навчалися близько 150 учнів.

МАН