Щороку 20 вересня міжнародна спільнота відзначає День студентського спорту. Це свято було започатковане Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту. До ініціативи відзначення Дня студентського спорту закликає комітет з фізичного виховання та спорту МОН України і Спортивна студентська спілка України. Тож і спортсмени ЛНТУ не могли лишитися осторонь та влаштували змагання з легкої атлетики серед студентської молоді.

Спортспортспорт

Офіційно відкрив захід доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Ігор Бакіко, відзначивши, що цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах і залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації та розвитку.

«Рухомий спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоров’я і довголіття», - наголосив  науковець.

спорт

На заході зібралися не лише студенти-спортсмени, а й представники різних факультетів, аби довести свою вправність у різних видах спорту та вболівати за колег. Учасниками відкриття змагань стали декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук та її заступники Оксана Сільвестрова та Оксана Ковальчук, декан факультету транспорту та механічної інженерії Ігор Мурований та його заступник Валентин Придюк, завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Володимир Ковальчук і увесь колектив кафедри.

спортспортспорт

Передусім, присутні виконали Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих за Незалежність України.

Згодом із вітальним словом до студентів, професійних спортсменів та поціновувачів здорового способу життя звернулася Галина Герасимчук: «Я бажаю кожному успіху у сьогоднішніх спортивних змаганнях, бажаю вам бути першими у вашому виді спорту та першими для самих себе. Лише сміливим, терпеливим та відважним підкорюються усі вершини, тому і вам зичу підкорення особистих спортивних висот».

спорт

Привітав тих студентів, які на змаганнях різних рівнів впевнено здобувають найкращі результати Володимир Ковальчук. Він зазначив, що матеріально-технічна база ЛНТУ має усі умови для того, аби молодь могла активно і результативно проводити своє дозвілля та роки навчання в університеті, а крім того, розвивати власну професійну майстерність. Тож і сьогодні захід відбувається на сучасному сертифікованому метальному секторі, а результати учасників змагань будуть зафіксовані, що дозволить у подальшому покращувати показники та досягати досконалості у спорті високих досягнень.

«Я бажаю кожному перемог особистих та перемог спортивних і найголовніше – перемоги України», - резюмував Володимир Ковальчук.

спортспорт

Додали урочистості заходу показові виступи студентів з акробатики та метання спису. А згодом учасники розділилися на зони, де кожен прагнув позмагатися за першість.

спортспортспорт

Спортивну майстерність сьогодні молодь доводила у таких видах:

-біг на 30м (хлопці, дівчата);

-метання м’яча (дівчата);

-метання гранати (хлопці);

-метання ядра (хлопці, дівчата);

-стрибки в довжину з місця (хлопці, дівчата).

спортспортспортспортспортспортспорт

За результатами змагань були визначені найкращі спортсмени, яких відзначили медалями за першість.

спортспортспортспортспортспортспортспортспортспортспортспортспорт