Танці у бані і художні «шедеври», - у Луцькому НТУ обирали Міс і Містера ФАБД

У Луцькому НТУ стартував новий сезон конкурсу «Міс та Містер факультету», у якому чарівні дівчата та сміливі хлопці борються за звання кращих і прагнуть довести свою першість у загальноуніверситетському батлі.

Першими, серед семи факультетів, провели конкурс студенти факультету будівництва, архітектури та дизайну. Ведучі свята – неперевершені Софія Ляшук та Микита Вигонюк, представили 12 неймовірно талановитих учасників, еталонів краси та витонченості, мужності і грації.

Зокрема, пару №1 представляли Артем Гайовий та Олександра Зикова; пара №2 – Руслан Боярчук та Яна Черешнюк; пара №3 – Владислав Кулеш та Інна Федорчук; пара №4 – Вадим Кузьмич та Анастасія Куц; пара №5 – Дмитро Веселовський та Ірина Гороховська; пара №6 – Ярослав Боревич та Анастасія Войтюк.

Оцінювало конкурсантів високоповажне журі, до складу якого увійшли декан ФАБД Олександр Бондарський, Кращий студент Луцького НТУ 2018 Владислав Ільчук, Король та Королева Луцького НТУ 2019 Дмитро Савчук і Оксана Цвид, засновник студії дизайну «De Style» і будівельно-ремонтної компанії «Home DeLuxe» Сергій Хомик.

Традиційно, першим етапом конкурсу було відеопредставлення кожного із учасників. Хлопці та дівчата намагалися якомога цікавіше та детальніше розповісти про себе, свої захоплення та хобі. Хтось підготував романтичні презентації, хтось хизувався професійними здобутками, а хтось намагався розвеселити публіку гумором та самоіронією. Тож членам журі довелося оцінювати учасників за різними критеріями і виставити об’єктивні оцінки.

Наступний конкурс – інтелектуальний. «Ні для кого не секрет, що кожен представник публічного світу повинен бути не тільки талановитим, але й, безумовно, розумним, щоби гідно впоратися із підступними питаннями журналістів», - зазначили ведучі. Тому  красуні і красені повинні були продемонструвати вміння логічно мислити та доводити свою думку, відповідаючи на запитання ведучих.

Найбільш очікуваним конкурсом і для глядачів і для учасників завжди лишається демонстрація талантів. Тут волю емоціям може дати кожен із конкурсантів, намагаючись показати усі свої здібності - від танцювальних чи спортивних, до вміння жартувати і комунікувати із живою аудиторією. Усі ці можливості використали студенти ФАБД і показали як танцювати, грати на музичних інструментах, дивувати художніми здібностями і стенд-апом.

Фінальний вихід у неперевершених сукнях і вишуканих костюмах не залишив байдужим нікого із глядачів. Красуні та красені виконали спільний танець у супроводі романтичної композиції і були готові почути висновки суддівського оцінювання.

Для офіційного оголошення переможців конкурсу, на сцену запросили усіх членів журі. Вони наголосили, що кожен із учасників гідний перемоги, адже не побоялися взяти участь у змаганні і показали усі свої найкращі сторони. Особливі слова гордості за студентів виголосив декан ФАБД Олександр Бондарський. Він додав, що пишається креативною і талановитою молоддю, яка гідно представляє факультет, яка досягає поставленої мети і при цьому залишається запальною, позитивною і готовою до нових відкриттів.

Отож, згідно з оцінюванням суддів, усі учасники отримали почесні титули і цінні подарунки. Натомість корони переможців чесно вибороли лише двоє – Ірина Гороховська та Дмитро Веселовський. Вітаємо усіх конкурсантів, а Міс та Містеру ФАБД 2019 – вдалої боротьби за титул Короля та Королеви Луцького НТУ!

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Фото – Олена Третяк. Більше фото тут: