У Луцькому НТУ ІТ-шники влаштували масштабний велопробіг

До Міжнародного дня програміста у Луцькому національному технічному університеті влаштували святковий велопробіг. До 12-кілометрового заїзду двоколісними долучилися студенти, викладачі та ректор Луцького НТУ.

Відбувся захід за організації факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій, в рамках відзначення професійного свята. Студенти та викладачі охоче припали на пропозицію організаторів, завчасно підготувавши власні велосипеди та шоломи, а дехто із юнаків навіть навмисне просив батьків передати транспортний засіб до Луцька.

Взяв участь у велопробігу й ректор Луцького НТУ Петро Савчук. Він зазначив, що подібні заходи необхідно робити в університеті традиційними, залучати молодь до активного способу життя і створювати нові маршрути для подолання.

«Під час заїзду я отримав лише позитивні відчуття. Я впевнений, що подібні заходи в нашому університеті стануть традиційними. Дякую колегам-організаторам і щиро вітаю їх із професійним святом», - додав ректор.

Варто зазначити, що прокладений для велосипедистів маршрут сягав 12 кілометрів, а фінальною точкою був монастир у Жидичині.

«Близько 30 осіб сьогодні беруть участь у велопробігу. Після важкої роботи ІТ-шники люблять гарно відпочивати, час від часу нам треба розслаблятися. Тому ми почали студентів привчати до подібних спортивних заходів і цього року вирішили здійснити велопробіг й таким чином відзначити професійне свято», - розповідає організатор, професор Юрій Тулашвілі.

Таким чином, студенти та викладачі пройшли відповідний інструктаж та у супроводі патрульних вирушили за прокладеним маршрутом: навчальний корпус на вул. Потебні – вул. Гнідавська – вул. Ковельська – вул. Набережна – вул. Героїв УПА – Жидичинський монастир.

Кінцева точка маршруту була обрана не даремно, адже саме там для учасників пробігу духовенство здійснило святкову молебень.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1329502050537175