На ФАБД відбулася зустріч із представниками студентської ради ЛНТУ

Дотримуючись карантинних умов, представники студентської ради Луцького національного технічного університету провели зустріч зі студентами.

Зокрема, здобувачі освіти на факультеті архітектури, будівництва та дизайну наживо зустрілись із в.о. голови студради ФАБД – Катериною Боярчук, в.о. голови студентського профкому факультету – Вадимом Кузьмичем та заступником в.о. голови ФАБД – Віктором Церпішем.

Представники студради ФАБД ознайомили студентів з «Положенням про студентське самоврядування Луцького національного технічного університету» та розповіли, які права вони мають та яких обов’язків повинні дотримуватись. Також звернули увагу на актуальну тему - так звані «м'які навички».

Щодо цих навичок фундаментально висловився Ілон Маск: «Загалом люди отримують задоволення від взаємодії з іншими людьми. Якщо ви працюєте над проєктом, до якого залучено команду, то вміння взаємодіяти — надважливе, а спілкування з іншими — найголовніший челендж».

До м’яких навичок, за версією підприємця, включено:

-вміння спілкуватися;

-залученість до спільної справи;

-гнучкість/адаптивність;

-продуктивність (ефективність);

-вміння спостерігати, слухати, аналізувати.

Команда студради активно працює над розвитком SOFT SKILLS у студентів, які у подальшому точно допоможуть їм на майбутній роботі. Участь в студентському самоврядуванні – це позитивні емоції та участь в різноманітних подіях!

Користуючись моментом, спікери запросили присутніх на свято «Міс та Містер ФАБД», яке відбудеться 26 березня!

Усіх читачів також запрошуємо приєднатись!

Кафедра БЦІ