На кафедрі БЦІ Луцького НТУ відбулися  попередні захисти випускних кваліфікаційних робіт магістра

На початку грудня 2020 року на кожній секції кафедри будівництва та цивільної інженерії відбулися попередні захисти випускних кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня магістр спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія денної та заочної форм навчання.

Зустрічі відбулися у форматах online,  на платформі  Microsoft Teams та ofline в адиторіях університету.  На попередніх захистах були присутні здобувачі вищої освіти, гарант освітньої програми «Будівництво та цивільна інженерія» Ірина Задорожнікова,завідувач кафедри Ольга Ужегова, керівники секцій – Дмитро Кислюк, Олександр Шимчук, Олег Верешко, інші науково-педагогічні працівники.

Головна мета  заходу аналіз якості випускних робіт та підготовка студентів до захисту.

Здобувачі представили результати своєї науково-практичної роботи.Магістранти продемонстрували вміння самостійно виявляти суть науково-технічних проблем та вирішувати практичні завдання,здатність проводити дослідницьку та інноваційну діяльність. Під час  попередніх захистів здобувачі показали вільне володіння матеріалом, а відповіді на запитання були аргументовані та демонстрували глибокі знання. Слід зазначити актуальну та цікаву тематику, обрану здобувачами, яка має прикладний характер. Результати досліджень можуть бути використані для вирішення актуальних проблем у сфері будівництва та цивільної інженерії.

Бажаємо успішного захисту випускних кваліфікаційних робіт нашим магістрантам та їх керівникам!

гарант ОП «Будівництво та цивільна інженерія»

Ірина Задорожнікова, доцент, кандидат технічних наук