На кафедрі БЦІ успішно «захистилися» магістри

На кафедрі будівництва та цивільної інженерії Луцького НТУ  завершилися захисти магістерських робіт освітньої програми  «Будівництво та цивільна інженерія».

Випускні кваліфікаційні роботи магістра успішно захистили 64 здобувачі за трьома спрямуваннями: промислове та цивільне будівництво, міське будівництво та господарство, автомобільні дороги та аеродроми.

Випускники другого (магістерського) освітнього рівня вищої освіти  показали високий рівень теоретичних знань та аналітичних здібностей, професійний підхід та навички дослідницької роботи.

Роботи магістрів мають велику практичну цінність – відчувається, що за  успішним захистом представлених робіт стояли кілька місяців кропіткої роботи. Здобувачі проводили випробування, обстеження, діагностику, застосовували прикладні програмні комплекси для вирішення складних інженерних задач, проявили здатність розв’язувати задачі дослідницького та інноваційного характеру і зрозуміло доносити свої знання, висновки та аргументи.

Колектив кафедри будівництва та цивільної інженерії може з упевненістю сказати, що випускає гідних фахівців та експертів у своїй справі!

Вітаємо магістрів із успішним захистом випускних кваліфікаційних робіт.  Бажаємо професійного розвитку,  успіхів та удачі у підкоренні нових вершин!

Ірина Задорожнікова,

гарант освітньої програми

«Будівництво та цивільна інженерія»