На кафедрі БЦІ відбувся попередній захист дисертації випускника аспірантури

На завершення календарного року на кафедрі будівництва та цивільної інженерії був проведений науковий семінар, на якому результати своєї дисертаційної роботи представив до публічного обговорення випускник аспірантури кафедри – Нінічук Микола Володимирович.

Тема його роботи – «Напружено-деформований стан та розрахунок комбіновано-армованих нерозрізних залізобетонних балок». Науковий керівник – Андрійчук Олександр Валентинович.

У семінарі, де слухали попередній захист дисертації Миколи Нінічука, взяли участь п’ять докторів наук: Шваб’юк Василь Іванович, Рудь Віктор Дмитрович, Пастернак Ярослав Михайлович, Мікулич Олена Аркадіївна та Бабич Євгеній Михайлович (НУВГП, м. Рівне). Доповідь роботи викликала жваву дискусію серед присутніх і  головне – була визнана актуальною та отримала схвальний відгук від усіх учасників семінару.

Приємно, що серед присутніх був професор Бабич Євгеній Михайлович, який є головою спецради із захисту дисертацій за спеціальністю 05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі та споруди, що у Національному університеті водного господарства та природокористування. Він дуже аргументовано охарактеризував позитивні та слабкі сторони роботи і повідомив, що після врахування здобувачем наданих йому зауважень, із нетерпінням очікуватиме її подання до захисту в свою спеціалізовану раду.

Кафедра БЦІ