На кафедрі БЦІ влаштували день відкритих дверей для майбутніх будівельників

Кафедра будівництва та цивільної інженерії вже багато років тісно співпрацює з Луцьким вищим професійним училищем будівництва та архітектури. Студенти училища охоче продовжують навчання в Луцькому НТУ на бакалавраті, а згодом і в магістратурі та аспірантурі.

Для кращого ознайомлення майбутніх абітурієнтів з навчальним процесом, з можливостями наукової роботи в університеті кафедра організувала день відкритих дверей у науково-дослідну будівельну лабораторію для студентів училища.

Насамперед було проведено інструктаж з техніки безпеки для відвідувачів лабораторії. Ярослав Панасюк - завідувач лабораторії, ознайомив з основними завданнями науково-дослідної будівельної лабораторії, її функціями та можливостями. Студентам училища було цікаво провести кілька дослідів з визначення міцності зразків бетону, встановити марку цегли, визначити клас сталевої арматури, пересвідчитися у теплопровідності різних зразків віконних склопакетів.

Старший лаборант кафедри Євген Андрійович Січиокно продемонстрував роботу розривної машини і розповів про дослідження склопластикової та базальтової арматури. Студенти училища зацікавились лабораторними дослідженнями ґрунтів, адже для кожного будівельного об’єкту інженерні вишукування на майданчику розпочинаються саме з відбору проб ґрунту та визначення їх характеристик.

Бажаємо студентам училища успішно здати сесію, захистити диплом і продовжити навчання в Луцькому НТУ.

Кафедра будівництва та цивільної інженерії