Науковці Луцького НТУ – учасники Міжнародної конференції із ресурсоекономних матеріалів

Доценти та аспіранти кафедри будівництва та цивільної інженерії – учасники дев’ятої міжнародної науково-технічної конференції «Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди».

Конференція відбулася в Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне) на базі санаторного комплексу «Пролісок» (с. Грем’яче, Ківерцівський р-н, Волинська обл).

На заході були підняті питання стану нормативної бази в Україні; ресурсозберігаючі в’яжучі матеріали і бетони та ефективні технології їх виготовлення; сучасні технології в будівництві та новітні методи зведення та ін.

Конференція працювала за чотирма секціями:

-          Дослідження, проектування та запровадження ресурсоекономних конструкцій, будівель та споруд;

-          Будівлі та споруди;

-          Ресурсозберігаючі в’яжучі матеріали та бетони і ефективні технології їх виготовлення;

-          Технічний стан, реконструкція та підсилення конструкцій, будівель і споруд.

Загалом відбулося 45 доповідей на цікаві, актуальні питання в будівництві.

Як це вже прийнято для конференцій, що проходять у санаторії «ПРОЛІСОК», обговорення будівельних тем відбувалось по всій території цього чудового місця, тим паче, що цьому сприяла й погода.

Олександр Чапюк, доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії