НАЙНОВІШІ ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВНИЦТВА
У НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

16 вересня майбутні будівельники, групи БДНс-11 Луцького національного технічного університету відвідали будівельний майданчик унікального житлового комплексу «Супернова». Він розташований у районі вулиць Львівської та Потебні. Поруч – ботанічний сад та мальовничі береги Стиру, а до центру міста – менше двох кілометрів.

Студенти не зможуть осягнути усі тонкощі будівельної науки, поки не побувають на об’єкті і не побачать усе на власні очі. Тому, в рамках навчання ми відвідуємо будівельні майданчики, збудовані об’єкти, заводи будівельної індустрії, будівельні виставки. Звісно, стараємося обирати цікаві об’єкти, де є, що показати.

«За порадами нашого куратора, ми вирішили відвідати саме цей будівельний майданчик, оскільки тут цікаве планування та сучасні технічні рішення. Тут споруджують три окремі будівлі, кожна з яких – на різному етапі зведення. Саме тому ми змогли краще ознайомитися з ходом будівництва на стадіях зведення фундаменту, цокольного та першого поверху.

Екскурсія була досить пізнавальна і корисна, оскільки тут будується цілий комплекс будівель. І на думку нашої групи краще побачити все будівництво на власні очі, ніж передивитися сотні журналів з проектами»,  ділиться враженнями студентка групи БДНс-11 Олена Макарчук.

Про хід будівництва «Супернови» студентам розповів начальник дільниці В’ячеслав Чосік, також випускник кафедри промислового та цивільного будівництва.

Дякуємо за чудову і пізнавальну екскурсію будівельній компанії «Інвестор» та її директору Андрію Разумовському.

Орест Пахолюк,
доцент кафедри промислового та цивільного будівництва,
куратор групи БДНс-11

Олена Макарчук,