Нові перемоги кафедри будівництва та цивільної інженерії

На кафедрі будівництва та цивільної інженерії Луцького НТУ виконуються різні тематики наукових досліджень, до яких активно залучаються студенти. Цього року на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури була успішно оцінена робота другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія.

Студенти Микола Вітовщик та Петро Зінькевич виконали наукове дослідження на тему: «Міцнісні характеристики та морозостійкість бетону при застосуванні біотехнологічного пластифікатора «Біопласт-1»», під керівництвом доцента кафедри  будівництва та цивільної інженерії Дмитра Ярославовича Кислюка

У даній роботі досліджувався пластифікатор «Біопласт-1», який був виготовлений на основі екологічно безпечних біополімерів целюлозного типу, лігнін-пектинового типу (мікроволокна), вуглеводневого, білкового типу (полімерні молекули, лужних металів (калій, натрій), лужноземельних металів (калій, натрій), фосфорних сполук та інших біокомпонентів. Даним дослідженням експериментально встановлений вплив пластифікуючої екологічної добавки «Біопласт-1» на властивості бетонних сумішей, міцнісні характеристики та морозостійкість бетону.

Ця робота була високо оцінена рецензентами та була відібрана з 30 робіт із провідних будівельних ЗВО України та включена до фінального списку Конкурсу з 7-ми проектів другого туру.

У зв’язку з призупиненням освітнього процесу та запровадженням карантину, підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р.  за спеціальністю Будівництво та цивільна інженерія були підведені за результатами І етапу. Рішенням конкурсної комісії студенти були нагородженні дипломами ІІІ ступеня.

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів!

Кафедра будівництва та цивільної інженерії