НОВІ ЗДОБУТКИ СТУДЕНТІВ-БУДІВЕЛЬНИКІВ У ОДЕСІ

На відміну від попередніх років, цього року на узбережжя Чорного моря приїхали представники 12 ВНЗ з різних куточків України (понад 40 учасників), де студенти навчаються за спеціальністю «Міське будівництво та господарство».  Під керівництвом завідувача кафедри міського будівництва та господарства, доцента Богдана Боярчука та асистента Олега Верешка представляли Луцький НТУ студенти IV курсу факультету будівництва та дизайну Тетяна Власюк, Марія Кошель та Тетяна Шаповалова.

Наші студенти показали досить високий рівень знань, про що свідчають зайняті місця у першій десятці особистого заліку.

У заключний день олімпіади всі учасники встигли прогулятися  старовинними вулицями: Дерібасівською, Пушкінською, Рішельєвською та Ланжеронівською, а також – познайомитися з Театром опери і балету, з історичними будівлями. Прогулялися гості і затишним Приморським бульваром, де розташований палац графа Воронцова з колонадою, пам'ятник герцогу де Рішельє та знамениті Потьомкінські сходи. Усі залишилися дуже задоволеними поїздкою, адже час було проведено пізнавально та весело.

Олег Верешко,
асистент кафедри міського будівництва та господарства

Фото: Марія Кошель,
студентки групи БДН-42