Олег Рабочаускас в ЛНТУ про менеджмент і людину в організації

Уже традицією у Луцькому НТУ стало запрошувати партнерів та стейкхолдерів для неформального спілкування із викладачами та студентами. Серед таких поважних гостей ми радо зустрічаємо члена Ради директорів VolWest Group  та успішного ТОП-менеджера Олега Рабочаускаса.

Відомий бізнес-тренер став неодноразовим лектором для студентів ЛНТУ і готовий ділитися власним досвідом кар’єрного і особистісного зростання, розвитку та побудови дієвого бізнесу.

В основі його лекцій завжди є акцент на цілеспрямованість, вміння працювати у команді, та головне – бути відданим власній мрії, бо це завжди слугує запорукою успіху. Сьогодні Олег Рабочаускас поділився зі студентами кафедри будівництва та цивільної інженерії секретами менеджменту та людини в системі організації.

Він дав цінні поради молоді як правильно управляти всіма видами ресурсів, організовувати підприємництво, а головне – знайти своє місце у системі організації.

«Це людина, яка є у сфері бізнесу і не тільки, і зі своєї волі він погодився провести для нас серію пізнавальних лекцій. Вони важливі у плані саме soft skills, аби студенти могли здобути у собі комунікативні навички, навички співпраці та роботи у команді. Це те, що потрібно в житті кожного», - наголошує завідувач кафедри БЦІ Ольга Ужегова.

Подібні зустрічі на факультеті архітектури, будівництва та дизайну носять неформальний характер. Студенти активно спілкуються із лекторами та мають можливість поставити усі запитання, які їх цікавлять і з точки зору професійного становлення та зростання і з точки зору розвитку особистості, пошуку внутрішніх можливостей, обрання життєвих цілей та пріоритетів.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції