ПЕРЕМОГА МАЙБУТНЬОГО БУДІВЕЛЬНИКА
В КОНКУРСІ ВІД PINOSKLO

Нещодавно серед студентів будівельних спеціальностей відбувся конкурс від підприємства НВП «Технологія» щодо вирішення задачі утеплення існуючих будівель.

НВП «Технологія» є виробником унікального утеплюючого матеріалу – піноскла. Це єдиний виробник піноскла в Україні і один з чотирьох в усій Європі. Піноскло – абсолютно екологічний, негорючий, довговічний, біологічно стійкий, кислотостійкий, простий в обробці, вогнетривкий, водо- та паронепроникний утеплювач, який, завдяки своїм властивостям та якості, конкурує з іншими утеплювачами як на ринку України, так і на ринках інших країн, зокрема країн Європейського Союзу. Цей утеплювач визнаний багатьма експертами кращим серед теплоізоляційних матеріалів: уже давно він здобув популярність у Сполучених Штатах, згодом у країнах Західної та Східної Європи, а зараз стає все більш популярним на українському ринку.

Конкурс проходив у два етапи – відбірковий та кваліфікаційний, впродовж яких учасники мали справу з реальними об’єктами. Зацікавилися конкурсом багато студентів. Усі вони зареєструвалися на сайті підприємства НВП «Технологія», отримали завдання, виконали розрахунки та підібрали необхідне утеплення, готові роботи відправили на конкурс.

Оцінювали роботи та обирали переможців співробітники підприємств з теплового аудиту будівель та технічні працівники НВП «Технологія».

Перемогу в конкурсі здобув студент групи БДНс-21 Віталій Шолом. Він отримав сертифікат і головну грошову винагороду.

Важливо те, що Віталій здобув знання про високоякісний вітчизняний утеплювач – піноскло, а також отримав свій перший досвід проектування утеплення будинків та вирішення супутніх задач, що безперечно допоможе йому в майбутньому при виконанні дипломного проекту, а згодом і магістерської роботи.

Ольга Ужегова,
завідувач кафедри промислового