Перемога студентів
факультету «Будівництва та дизайну»
на Всеукраїнському конкурсі
студентських наукових робіт!

16 березня 2016 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Будівництво: автомобільні шляхи та аеродроми, мости і транспортні тунелі». На конкурс було представлено 20 студентських наукових робіт від представників провідних ВНЗ України зі вказаної спеціальності.

Студенти Луцького НТУ груп БДН-31 Микола Вінцюк (науковий керівник Ярослав Панасюк, тема доповіді: «Використання грунтів укріплених цементом з додаванням добавок «БЕТО-ЩЕЛЬ», «Coral MasterFix», «ВСЕСЕЗОН-УНІВЕРСАЛ» для будівництва шарів дорожніх одягів»), БДН -32 Сергій Пекар (науковий керівник Володимир Маліков, тема доповіді: «Використання вторинних матеріалів у виготовленні розподільчих кілець комунікаційних колодязів») та БДНс-21 Василь Яцьковський (науковий керівник Олександр Андрійчук, тема доповіді: «Технічне обґрунтування ефективності використання сталефібробетону для виготовлення водоперепускних труб автомобільних доріг (за рахунок визначення оптимальних процентів армування та параметрів гранулометричного складу)») представили наукові доповіді із використанням презентацій та в процесі дискусії захистили результати своєї роботи.

За результатами роботи науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Будівництво: автомобільні шляхи та аеродроми, мости і транспортні тунелі» студент Микола Вінцюк зайняв ІII місце і отримав відзнаку «Диплом третього ступеня».

Вітаємо з перемогою!

Ярослав Панасюк,