Практичне заняття економістів з основ реєстрації власного бізнесу у луцькому ЦНАПі

22 березня  на базі Центру надання адміністративних послуг м. Луцька Луцької міської ради відбулися практичні заняття з дисципліни «Організація та розвиток власного бізнесу» для студентів групи ЕКс-21 спеціальності 051 «Економіка».

Захід відбувся за організаційної підтримки керівництва ЦНАПу м. Луцька та доцента кафедри економіки, к.іст.н., доктора гуманітарних наук (Польща) Олега Савчука, який проводить лекційні заняття з даної дисципліни.

Спочатку студенти отримали інформацію про організацію роботи центру загалом та окремих його підрозділів.

Безпосередньо про практичні аспекти організації власного бізнесу студентам і викладачам розповів начальник відділу реєстрації бізнесу та дозвільних процедур Департаменту ЦНАП у м. Луцьку Луцької міської ради Віктор Маковецький.

Студенти дізналися багато практичної інформації з основ реєстрації бізнесу та дозвільних процедур, про показники обслуговування громадян, а також чимало про організацію роботи Центру надання адміністративних послуг у м. Луцьку, який за минулий рік визнано найкращим в Україні.

Висловлюємо вдячність керівництву ЦНАП у м. Луцьку за допомогу в підвищенні практичної спрямованості навчального процесу для студентів спеціальності 051 «Економіка».

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий