Представники Луцького НТУ взяли участь в англомовному тренінговому семінарі «Researcher Connect» Британської ради

7-9 листопада Британською радою (British Council) у Львівському національному університеті імені Івана Франка був проведений англомовний тренінговий семінар «Researcher Connect» для молодих науковців.

До тренінгу долучилися  представники нашого університету: завідувач відділу неперервного навчання Луцького НТУ, доктор педагогічних наук, професор кафедри іноземних мов Олена Ковальчук та асистент кафедри промислового та цивільного будівництва Сергій Ужегов.

Семінар був проведений  Тарою Мітчел – досвідченим тренером Британської Ради.

Тренінг був спрямований на розвиток комунікативних навичок молодих вчених, необхідних для успішного міжнародного спілкування та співпраці. Учасники отримали поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування, незалежно від ситуації чи контексту, а також вміння писати успішні пропозиції, що особливо важливо для підготовки заявок на програму Horizon 2020.

Олена Ковальчук,
доктор педагогічних наук,