Про основи Softskills для студентів автомобілістів

18 лютого 2021 року на кафедрі автомобілів і транспортних технологій ЛНТУ було проведено заняття для студентів спеціальностей: «Транспортні технології», «Автомобільний транспорт» та науково-педагогічних працівників кафедри.

Тема заняття: «Softskills, як важлива складова самовдосконалення та чинник успішного працевлаштування». Заняття проводилось за участю професіонала-практика (представника роботодавця), к.е.н., доц., виконавчого директора ГО «Європейський вектор Волині» Оксани Анатоліївни Урбан, яка розповіла про необхідність впровадження м’яких навиків у навчальному процесі.

Цікавими та корисними були практичні заняття, які Оксана Анатоліївна запропонувала студентам для опрацювання. Вміння відстоювати власну думку, набуття нових комунікаційних навиків сприятиме подальшому ефективному працевлаштуванню майбутніх випускників ЛНТУ.