Семінар в ЛНТУ: «Сендвіч-панелі KINGSPAN – нове покоління теплоізоляційних конструкцій»

8 квітня на кафедрі будівництва та цивільної інженерії Луцького національного технічного університету, в онлайн-форматі на базі платформи ZOOM відбувся Всеукраїнський науковий семінар «Сендвіч-панелі KINGSPAN – нове покоління теплоізоляційних конструкцій».

У роботі семінару взяли участь представники будівельної галузі, студенти і викладачі кафедри будівництва та цивільної інженерії.

Для здобувачів освіти, які приступили до виконання дипломних проектів, цей семінар «на часі», адже саме зараз доводиться підбирати оптимальні огороджуючі конструкції для запроектованих будівель, щоб забезпечити їх енергоефективність, довговічність, надійність, дотримуючись при цьому економічної ефективності.

На семінарі виступив технічний директор компанії Кінгспан-Україна (Kingspan) Євгеній Череднік, який ознайомив учасників з новим поколінням утеплювачів та сендвіч-панелей. Він розповів про історію розвитку компанії, порівняв теплопровідність сучасних утеплювачів Kingspan з поширеними утеплювачами на ринку України.

Євгеній Череднік представив основні об’єкти у світі в Україні та в місті Луцьку, де використані утеплювачі Kingspan.

Технічний директор продемонстрував основні конструктивні рішення монтажу та використання сендвіч панелей для стін покриття, перекриття та підлоги.

Компанія Kingspan проводить наукові дослідження у випробувальному центрі в Чехії, де виконує складні наукові дослідження теплопровідності, вогнестійкості, міцності, моделюють поведінку конструкцій при старінні.

Євгеній Череднік надав можливість використовувати розроблені компанією креслення вузлів та деталей для застосування в начальному процесі під час курсового та дипломного проєктування. На офіційному сайті кампанії KINGSPAN створено сторінку «Куток Архітектора», де кожен студент може знайти потрібну для свого проєкту інформацію: деталі CAD, BIM бібліотека, таблиці навантаження, сертифікати, прес-релізи,каталог для дизайнерів, інші документи.

Під час семінару відбулась дискусія, де всі учасники обговорили особливості застосування сандвіч-панелей, переваги теплоізоляційного матеріалу IPN у порівнянні з іншими традиційними матеріалами. Студенти та викладачі кафедри будівництва та цивільної інженерії задали чимало запитань технічному директору компанії Kingspan в Україні.

Дякуємо Євгенію Чередніку за участь у науковому семінарі та сподіваємось на подальшу співпрацю і нові зустрічі вже у звичному очному форматі.

Руслан ПАСІЧНИК,

доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії