Студентам Луцького НТУ розповіли про «Розумний будинок»

27 квітня на базі кафедри будівництва та цивільної інженерії  (БЦІ) Луцького НТУ за підтримки  фірми HOME  TECHNOLOGY  GROUP (м.Київ) відбувся семінар «Розумний будинок. Ера сучасних технологій»  для студентів, архітекторів, проектувальників та дизайнерів з питань інтеграції системи «РОЗУМНИЙ БУДИНОК» в оточуючий простір людини.

Спікером заходу виступив  засновник дизайн-студії De Style та фірми Home De Luxe Сергій Хомик, який є експертом з питань автоматизації та впровадження систем «розумний дім» в приватні і громадські інтер'єри.

Допомагав спікеру Денисевич Ілля – програміст, монтажник фірми Home De Luxe, який є випускником  кафедри КНІТ Луцького НТУ.

За візуальну складову впровадження систем автоматизації відповідав на заході Святослав Головченко, генеральний  директор компанії «HOME  TECHNOLOGY GROUP» м. Київ, фахівці фірми інсталюють, налаштовують та  обслуговують системи «smart home».

В рамках заходу спікер розповів про те, що таке автоматизація і в чому її зручність, як саме застосовується автоматизація на практиці і які сценарії вона передбачає. Сергій Хомик зробив акцент на управлінні кліматом, світлом, ефектом присутності в будинку, а також на енергоефективності впровадження таких технологій.

Також доповідачі  розвіяли безліч міфів про автоматизацію і навіть зазирнули в майбутнє, зробивши огляд цікавих інтер'єрних трендів в галузі систем «розумного будинку».

Семінар пройшов у форматі питань та відповідей, що підтвердило актуальність теми та інтерес до неї професійної аудиторії.

Доц. кафедри БЦІ Задорожнікова І.

Фото Шафранська О.