Студентка кафедри БЦІ Луцького НТУ здобула першість у конкурсі студентських наукових робіт

26 березня у  Харківському національному університеті будівництва та архітектури відбулася підсумкова конференція  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2018 – 2019 навчального року за спеціальністю 191 Архітектура та містобудування.

Магістрант кафедри будівництва та цивільної інженерії  спеціалізації «Міське будівництво та господарство»  Олексин Христина з науковою роботою на тему: «Формування публічного простору сіл в аспекті об'єднаних територіальних громад» (науковий керівник - доцент Парфентьєва Інна Олександрівна) склала гідну конкуренцію студентам архітекторам та здобула диплом І ступеня.

Щиро вітаємо Христину та її наукового керівника та бажаємо їм подальших успіхів!

Кафедра будівництва та цивільної інженерії Луцького НТУ