Студенти-будівельники Луцького НТУ – знову серед кращих в Україні

27 березня 2019 року на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія.

Від кафедри «Будівництво та цивільна інженерія» Луцького НТУ на конкурс за професійним спрямуванням «Промислове і цивільне будівництво» була заявлена наукова робота «Дослідження ефективності способів утеплення цокольних та підвальних приміщень» під кодовою назвою «Тепла основа».

Під час рецензування робіт науковий проект, виконаний студентами групи БДН-41 Назаром Осташуком та Миколою Вітовщиком, під керівництвом доцента кафедри Будівництва та цивільної інженерії Ореста Пахолюка, був відібраний з 46 робіт із провідних будівельних ЗВО України до 12-ти проектів другого туру.

При захисті проекту команда Луцького НТУ отримала диплом 3 ступеня.

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів!

Орест Пахолюк

Доцент кафедри Будівництва та цивільної інженерії

Фото: Денис Юшин