СТУДЕНТИ-БУДІВЕЛЬНИКИ НА ЕКСКУРСІЇ У ЛЬВОВІ

З самого виїзду з Луцька подорож вже була цікавою – наповнена студентськими піснями під гітару та жартами. Тому три години дороги промайнули дуже швидко. Після прибуття до Львова ми відразу поїхали на будівельну виставку. В уяві вона поставала нудними лекціями про будівництво та на місці прибуття це виявилось зовсім не так. Перед нами розкинувся величезний павільйон із невеличкими, поставленими в декілька рядів, «будиночками». У кожному з них можна було отримати інформацію про якусь частинку будинку, починаючи від зведення стін, і закінчуючи лампами освітлення. Найбільше зацікавило те, що в кожному «будиночку» були представлені саме новітні розробки, які полягали в економії під час зведення будинку та подальшої експлуатації, комфортного і безпечного проживання. Для закріплення інформації ми могли взяти достатню кількість літератури для детального ознайомлення вдома. Було представлено також багато ситуацій, у яких студенти могли взяти участь.

Після виставки ми ознайомилися з містом, поринули у таємниці Львова: побували у підземеллях, де на власні очі побачили величезні макети міської та заміської частин міста. Помилувались замками, пам’ятками архітектури, красивими фасадами будівель...

На завершення можна сказати, що поїздка справила неймовірно прекрасне враження на усіх студентів. За це ми дуже вдячні організаторам цієї поїздки – викладачам кафедри будівництва та дизайну Ірині Задорожніковій, Світлані Ротко, Олегу Верешку, Олександру Андрійчуку, Сергію Ужегову та Аліні Гришковій.

Каріна Мучак,
студентка групи БДН-42,