Студенти факультету бізнесу Луцького НТУ відвідали ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт»

З нагоди святкування 10-ї річниці надання Луцькому технічному університетові статусу національного 11 квітня для студентів факультету бізнесу було організовано незвичайні виїзні пізнавально-практичні заняття з дисциплін «Технологія пошуку роботи» та «Нормування праці» на найпотужнішому агропідприємстві Волинські області ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт».

Участь в екскурсії взяли студенти спеціальності 051 «Економіка» та напряму підготовки «Управління персоналу та економіка праці» груп ЕКс-21 та УП-41.

Це найуспішніше на Волині та добре відоме на аграрному ринку України підприємство сьогодні є по-суті вертикально інтегрованою агрокомпанією, яка здійснює економічну діяльність у сферах рослинництва, зберігання зернових, олійних та бобових культур, зернотрейду, борошномельно-круп’яного виробництва і тваринництва.

Керівник відділу персоналу Оксана Данильчук у формі презентації розповіла студентам стан і перспективи розвитку ТМ «ВІЛІЯ», а також технології підбору персоналу й нормування праці, які використовуються підприємством. Вона ж надала інформацію про наявні вакансії та вимоги до майбутніх працівників, які неабияк зацікавили наших студентів.

Незабутні враження для молоді справила екскурсія по величезній території підприємства: до елеватора, млина та власної сучасної дослідної лабораторії. Про всі технологічні особливості борошномельного виробництва розповів безпосередньо головний технолог підприємства з багаторічним стажем роботи Хомко Ігор Іванович.

Родзинкою екскурсії стала зустріч студентів з власником цього процвітаючого бізнесу, випускником факультету бізнесу Євгеном Дудкою, під час якої він розповів про історію успіху компанії. У процесі невимушеного діалогу, який відбувався у дружній атмосфері, студенти дізналися багато секретів управління персоналом та розвитку бізнесу, а головне – відчули перспективу для свого професійного росту. Адже власник бізнесу наголосив, що підприємство шукає молодих креативних творчих співробітників, готове вкладати у них свої власні ресурси, але є одне «АЛЕ»: студенти повинні навчитися виходити з рамок «комфорту» і по максимуму саморозвиватися!

На завершення зустрічі було зроблено спільні фото на згадку, а завдяки турботі керівництва підприємства, яке виділило комфортабельний фірмовий бус, зворотня дорога виявилася також приємною, адже студентів уже чекали у Волинському обласному центрі зайнятості …

Висловлюємо вдячність керівництву компанії ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» за цікаву пізнавально-навчальну екскурсію!

Доцент кафедри економіки Антоніна Гордійчук