Студенти ЛНТУ дізнавалися особливості реставрації культурної спадщини

Сьогодні, 17 березня, в  корпусі №2 Луцького НТУ було проведено відкриту лекцію за участю стейкхолдера та роботодавця, директора ПрАТ «Волиньреставрація» Чапюка Сергія Ростиславовича.

Захід відбувся для викладачів та студентів спеціальностей 191 Архітектура та містобудування та 192 Будівництво та цивільна інженерія. Основна тема зустрічі «Реконструкція пам’яток культурної спадщини України».

На лекції було дуже цікаво і досить широко розкрите питання реставраційних робіт на культурних історичних об’єктах Волині та всієї України. За більш як 35-річний період керівництва реставраційною фірмою було прийнято участь у відновленні понад 20 різних об’єктів, зокрема: Луцького замку, Лютеранської кірхи та Кафедрального костелу Святих Апостолів Петра і Павла у м. Луцьку, Свято-Троїцької церкви у м. Берестечко. Працівники ПрАТ «Волиньреставрація» виконували роботи на відновленні багатьох Київських об’єктів: Будинку з химерами, Михайлівського золотоверхого монастиря, Бессарабського кварталу, Залізничного вокзалу у м. Києві  та ще багатьох інших.

Сергій Ростиславович розповів про технології виконання робіт на всіх етапах реставрації об’єктів, про минулий та сучасний стан справ у відновленні пам’яток культурної спадщини.

Кафедра БЦІ