Студенти ЛНТУ відвідали унікальне у Західній Україні будівництво

Лекційне заняття з дисципліни «Металеві конструкції» для студентів спеціальності Будівництво та цивільна інженерія відбулося у формі навчально-пізнавальної екскурсії. Здобувачі побували на будівництві складу металопрокату Vartis.

Тема «виїзної» лекції: «Матеріали металевих конструкцій». Лектором є к.т.н., доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії Людмила Талах.

Замовником об’єкту є ТзОВ «Солюшенс Менеджмент Груп». Потрібно відзначити, що такого плану об’єктів і подібних у Західному регіоні України ще немає.

Будівництво складу металопрокату Vartis знаходиться вже на завершальній стадії, ведуться опорядкувальні роботи. Тому здобувачі мали можливість побачити велику кількість різних видів будівельних конструкцій і виробів з металу, їх з’єднань, які використовуються у будівництві. Доречно відзначити, що будівлі такого типу відносяться до швидкомонтованих, що дає можливість зниження вартості будівлі в цілому.

Цікавим було знайомство на об’єкті з стейкхолдером, головним інженером СМ «Рембуд» Віктором Ривачуком, який брав участь особисто у розробці проекту. Приємно відзначити, що Віктор Ривачук є випускником ЛНТУ спеціальності промислове та цивільне будівництво 1998 року. Він також розповів студентам про проектування, будівництво, перспективи використання металевих конструкцій у будівництві, про виклики сьогодення, які є у будівельній галузі та про вимоги і побажання роботодавців до сьогоднішніх випускників.

Загалом було цікаво, пізнавально і повчально!

Голова студради ФАБД, Боярчук Катерина