Студенти Луцького НТУ перейшли на «Сонячне навчання»

Студенти Луцького національного технічного університету, а саме групи ПНКс-21 факультету КНІТ реалізували проект «Sunny learning» («Сонячне навчання»).

Ще навесні цього року студенти виявили бажання відійти від усталених норм навчання в аудиторіях, а тому запропонували перейти на «Сонячне навчання». Проект передбачав облаштування імпровізованої аудиторії на вулиці із лавками та столами. «Все максимально просто, але це значно полегшить нам життя», - запевняла авторка ініціативи.

Так, проект став одним із 11 кращих на конкурсі соціально-інноваційних ініціатив, який організувала Студентська рада Луцького НТУ за підтримки Британської ради в Україні та ГО «Молодіжна платформа». Сумарний бюджет конкурсу становив 200 тисяч гривень.

Основною метою Пітчингу (конкурс проектів, який проводиться в Україні Британською Радою разом із партнерами та органами державної влади в рамках програми Активні громадяни, - ред.) є підтримка соціально-інноваційних ініціатив, що сприяють всебічному розвитку закладів вищої освіти, а також можливість зібрати якомога більше ідей для соціальних проектів, реалізація яких об’єднає студентів, викладачів та інших активних громадян.

У травні 2018 року у стінах Луцького НТУ відбулася презентація проектів. Під час заходу стало відомо, що усі ідеї необхідно було подати до 20 травня 2018 року. Вони були спрямовані на розвиток освіти, лідерства, культури, спорту, міжкультурного діалогу, соціального підприємництва у Луцькому НТУ. Потому ініціативи оцінювали експерти. На завершення проект необхідно було презентувати Конкурсній комісії, яка й визначила переможців.

Варто зазначити, що уже до 30 листопада 2018 року обрані проекти будуть реалізовані.

Інформаційний відділ Луцького НТУ