Студенти Луцького НТУ відвідали Зимову школу урбаністики

Вже втретє кафедри міського будівництва та міського господарства Київського національного університету будівництва та архітектури за підтримки Фонду Ебергарда Шьока та Фонду підтримки будівельної галузі організували Зимову школу урбаністики.

Зокрема, з 21 по 28 сiчня 2018 року студенти Луцького національного технічного університету спеціалізації «Міське будівництво та господарство»  Мирослава Гурик та Влад Яйченя успiшно пройшли проектно-навчальний курс «Простiр: людський вимiр», який тривав 60 годин.

За словами студентів, в одному мiсцi зiбралися майбутні професіонали-урбаністи з 13 вузів України. Неймовiрнi 7 днiв були сповнені пізнавальними лекцiями, новими знайомства та  креативними пiдходами до роботи.

Лектори та керівники груп Школи – відомі вітчизняні та закордонні спеціалісти, які ділилися зі студентами досвідом.

«Знайомство з Києвом відбувалося в поєднанні з виїздом на території майбутнього проектування. Цікава екскурсія відкрила маленьку частину Києва залишаючи інтерес повернутись знову. А реальна оцінка об’єктів планування додала ще більшого інтересу до майбутньої роботи. Аналіз реального стану територій, зонування,виявлення конфліктів відбувалось в новому форматі згідно німецького кодексу планування. Ескізи, ідеї та розробки  у дружній атмосфері з кожним днем ставали особливо творчими та креативними.

Зимова школа урбаністики навчила нас працювати традиційним та експериментальними методами і підходами в проектуванні публічних просторів, використовуючи знання та навички спеціалістів суміжних галузей знань.

Зимова школа урбаністики ще раз довела  правильність вибору спеціальності містобудування в її значимості, масштабності, необхідності та багатогранності. Ми отримали цінний досвід, друзів з різних куточків України та враження, які залишаться з нами на все життя.

Дуже вдячні асистенту кафедри будівництва та цивільної інженерії Верешку Олегу Вікторовичу, який усі ці дні теж працював разом з нами,  за чудові поради та дружню компанію, всім організаторам та викладачам, які подарували нам такі незабутні моменти», - діляться емоціями Мирослава та Влад.